Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 3 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 4 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 5 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 6 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 7 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 8 Ubytování Poběžovice, Chodsko | Penzion Pohoda | Penzion Pohoda

Restaurace Pohoda

Stylová restaurace Penzionu Pohoda se nachází v přízemí. Posezení v příjemném prostředí umocňuje pohled do krbových kamen, tak jako výtečná domácí kuchyně či pozorná a milá obsluha. Restaurace nabízí 30-40 míst k sezení, dětský koutek či internetové připojení. Domácí prostředí restaurace ve vás zanechá dlouho příjemný pocit u srdce. Je to skvělé místo pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav, výročí či svateb. Tyto oslavy můžeme přenést i do krásného prostředí naší venkovní zahrady. V letních měsících, přibližně od května do konce září, je restaurace otevřena nepřetržitě, tak jako venkovní posezení, v měsících podzimních a zimních je otevřena od pátku do neděle. Těšíme se moc na vaši návštěvu a to, že ochutnáte něco z našich výtečných pokrmů a strávíte s námi trochu času.

 

 4.3 Foto bez názvu

 

 

 

 

 

 

 

 

Nápojový lístek restaurace Pohoda

 

 10.1 Foto bez názvu  10.2 Foto bez názvu

 

Jídelní lístek restaurace Pohoda

 

 

Orientační ceny, aktuální ceník naleznete vždy v restauraci.

Penzion Pohoda

Kramlová Václava, Kraml David
Hora Svatého Václava 17
Poběžovice GPS: N49°31'7.948'' E12°44'23.447''
pohodapension@seznam.cz
Mobilní telefon: +420777126864

WWW stránky pro Penzion Pohoda navrhl a dodal kamsi.cz (Ubytování na Chodsku, Ubytování Poběžovice, Chodsko | Penzion Pohoda)